Menu
Vyberte si kategorii

Vzdělávací hra GRANNA Zajíc v pytli

Popis
Rozměr balení: 27x19x5 cm Věk: 3+ Materiál: karton, plast, textilie Počet hráčů: 1-6 Tři herní varianty
Zeptejte se
333 Kč
275,21 Kč bez DPH
Skladem 1 ks, expedice dnes
Značka:
Pygmalino
ISBN:
GR02181
EAN:
5900221021813
Náš kód:
104864

 

Je to zajíc, nebo hruška, či snad ryba, nebo tužka? Zkus to poznat v neobvyklé hře tvého kamaráda dráčka Fráčka! Hra rozvíjí představivost, slovní zásobu a schopnost rozeznávat věci hmatem – děti při hře například vytahují z pytlíku různé tvary, snaží se je hmatem rozpoznat, pojmenovat a najít obdobný obrázek na hrací ploše. Oceněno titulem „Správná hračka“.  Může hrát i jedno dítě!

 

Neobvyklá hra ze série HRY A LEGRÁCKY DRÁČKA FRÁČKA rozvíjí představivost, slovní zásobu a schopnost rozeznávat věci hmatem – děti totiž při hře například vytahují z pytlíku různé tvary, snaží se je hmatem rozpoznat a pak správně pojmenovat; v případě úspěchu pak ještě vyhledají obdobný obrázek na hrací ploše, aby na něj mohly umístit svou figurku. Hra umožňuje až tři herní varianty a je určena pro 1 až 6 hráčů ve věku od 3 do 8 let. Jako bonus je přiložena i sada nálepek a obrázek, na který si je děti mohou podle vlastní fantazie nalepit.

 

Obsah balení:

  • 9 oboustranných karet
  • 27 obrázků
  • 30 figurek (po 5 figurkách v každé ze 6 barev)
  • pytlík
  • český a slovenský návod

 

Hlavní vlastnosti:

  • rozvíjí představivost a slovní zásobu
  • schopnost rozeznávat věci hmatem
  • návod v češtině i ve slovenštině

 

Dokumentace:

 

 

Označení „Správná hračka“ je udělováno produktům, které cílí na děti předškolního věku a vynikají zejména výchovnými kvalitami, ale i vysokým standardem zpracování, komfortem používání a estetickou úrovní. Záměrem tvůrců ocenění je poskytovat vodítko a oslovovat rodiče i pedagogy, kteří chtějí ovlivňovat směřování nabídky a za prvořadý považují zdravý osobnostní rozvoj dětí. Tím chtějí tvůrci podněcovat k rozšiřování a vývoji nových hodnotných hraček či her. Označení je udělováno od roku 1994 a je společným projektem Sdružení pro hračku a hru, Asociace hračka Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy. Tato sdružení společně s Uměleckoprůmyslovým muzeem v Praze a Městským muzeem v Kamenici nad Lipou udělují ocenění při příležitosti festivalu Hračkobraní konajícího se každoročně od roku 2006 na zámku v Kamenici nad Lipou, kde můžete mimo jiné zhlédnout stálou expozici všech oceněných hraček.